Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

PİYANO TAŞIMACILIĞI

Anasayfa » BİREYSEL TAŞIMALAR » PİYANO TAŞIMACILIĞI

      Piyano  Taşımacılığı Hizmetleri

Müziğin hayatımızdaki önemi son derece büyüktür. Oluşumunda sesler ve sözler kadar enstrümanların da önemli bir yerinin olduğu müzik faaliyetleri bir bütünün parçaları gibidir. Üflemeli, sesli, telli, telsiz çalgı aletlerinin ahengi ile son derece güzel nameler elde edilmektedir. Bunlardan biri olan piyanolar hem dinleyenler hem de çalanlar için son derece özel bir müzik aletidir. İçindeki tertibatı ve üretiminde kullanılan malzemeler ile son derece naif olan piyanolar görsel açıdan da son derece dekoratif bir görünüme sahiptir. Nesilden nesle aktarılabilecek bir miras olan piyanolar evlerde, gösteri merkezlerinde, tiyatrolarda veya müziğin içinde bulunduğu hemen her alan da karşımıza çıkabilir. Bu tür malzemelerin taşınması ise ayrıca titizlik isteyen önemli bir faaliyettir. Piyanoların tuşlarının, iç tertibatının ve yüzeylerinin zarar görmeden taşınması için bu işi yapan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

      Piyano Taşıma Şirketleri ve Online Hizmetler

Başta piyanolar olmak üzere her türlü müzik aletinin güvenli bir şekilde taşınması için  firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Piyanoların taşınma işlemi esnasında zarar görmeden sevk edilmesi için ambalajlanması önemlidir. Piyano yüzeyine uygun ambalajlarla tamamen sarılan piyanolar elemanlarımız tarafından adresinizden alınmaktadır. Daha sonra uygun araçlara yüklenerek taşınan piyanolar sevk adresine zarar görmeden teslim edilir. Tıpkı piyanolar gibi diğer müzik aletleri de uygun bir şekilde paketlenerek ya da koli yardımıyla taşınabilmektedir.

Online firmalardan müzik aletleri ve diğer tüm sektörlerle alakalı taşınma hizmeti talep edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden haftanın her günü ve saati ulaşabileceğiniz online hizmetlere erişmek için ana sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Buradan e posta, telefon, fax, sosyal medya erişim siteleri ve haritalı gösterim seçeneklerinden ihtiyacınız olanı belirleyip müşteri temsilcileri ile temasa geçebilirsiniz. Hizmet formunu doldurup, iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde tarafınıza geri bildirim sağlanacaktır. Online çalışma takvimi sayesinde sizin belirleyeceğiniz zaman aralığında sevkiyat yapılacağından, zamandan tasarruf sağlarsınız.

      Firma Güvenliği ve Hizmet Sözleşmesi

Firmamız sizlere taşıma ile ilgili her konuda hizmet vermektedir. Taşınacak malzemenin içeriğine göre hazırlanan hizmet sözleşmesi sayesinde her iki tarafın hakları güvence altına alınmaktadır. Taşınacak eşyaya ilişkin müşterilerin sorun yaşamaması için her ayrıntı hesap edilmiştir. Böylece planınızı bozacak aksaklıklar için en başından önlem alınmaktadır.Sizlere verdiği hizmetin sonuna kadar arkasında olup, hizmet garantisi taahhüt etmekteyiz. Böylece eşya transferi esnasında yaşanabilecek aksaklıklarla ilgili mesuliyet firma tarafından üstlenilmektedir. Taşınacak malzemenin eksiksiz bir şekilde ve imza karşılığında teslimi, nakliye takibi ve varış zamanı ile ilgili her türlü hizmet detayı için online müşteri hizmetlerini kullanabilir ya da mevcut telefon numaraları üzerinden direk ulaşabilirsiniz.

Teklif verme, diğer talepleriniz, şikayet bildirimi ve tüm diğer konular için de ilgili firmanın web sayfasını kullanabilirsiniz.bize WhatsApp üzerinden ya da diğer erişim kanalları üzerinden mesaj göndererek daha hızlı bir şekilde bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Büyük şehirlerin pek noktasında ayrı ayrı hizmet verenfirmamız sayesinde adresinize en yakın birimden faydalanabilirsiniz. Firma faaliyet alanları olarak piyano taşımacılığı dışında; evden eve nakliyat, depolama ve depoya taşınacak malzemelerin nakliyesi, ev ve ofis eşyalarının paketlenmesi, fabrika ve yedek parça taşımacılığı alanlarında da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet seçenekleri, fiyatlar ve araç özelliklerinin işin duruma göre tespit edilmesi ve bu doğrultuda taşıma planı yapılması için ücretsiz keşif ve diğer hizmetlerden de bu firmalar aracılığı ile yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN