Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Anasayfa » BİREYSEL TAŞIMALAR » ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

                  ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Önceleri büyük bir sıkıntı olan taşımacılık işleri sektörel rahatlama birlikte son derece sistematik bir hale dönüştü.  Eşya taşımacılığı ve ticari nakliye işlerinde varış yeri kadar, seyir esnasında taşınacak malzemenin güvenli bir şekilde götürülmesi de önemlidir. Hassas yüzeyli eşyalar, kırılabilecek eşyalar, deforme sonucu fonksiyonelliği kayıp edebilecek eşyalar ya da sarsılmadan taşınacaklar şeklinde bunlar farklı kategorilere ayıran KAR NAKLİYAT sayesinde gözünüz arkada kalmıyor.

                              Taşıma Araçları ve Özellikleri

Taşıma işlemlerinde eşyanın özelliği kadar, ağırlığı ve sayısı da önemlidir. Bunun için parsiyel, kamyon, tır ve kırkayak gibi geniş hacimli taşıma kapasitesine sahip araçlar kullanılıyor. Müşterilerimize sunulan her hizmetin aynı zamanda bir de web sitemizde bulunuyor. Bu sayede iletişim ve hizmet talebi işlemleri çok daha hızlı, doğru ve kolay yanıtlanabiliyorBu sayede yeni hizmet ve fiyat kampanyalarını da güncel olarak takip ediyorsunuz. Uygulamayı akıllı cep telefonlarına indirebilir, Türkiye’nin her yerinden dakikalar içinde nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca site hizmet avantajı sizlere 7/24 erişim olanağı sağladığı için nakliye planlarınızı daha geniş tutabiliyorsunuz. Kar nakliyat ile özel hizmet sözleşmesi imzalayarak sürekli ve düzenli bir şekilde taşıtma işlerinizi yürütebilirsiniz.

                             Nakliye Hizmeti Nasıl Talep Edilir

Merak ettiğiniz konularda bire bir bilgi almak için telefonla müşteri temsilcilerine ulaşarak, detaylı bilgi alabilir ve aklınıza takılan konuları sorabilirsiniz.  Üyelik, talep ve sipariş işleminin tamamlanmasının ardından sipariş takip işlemleri ile süreci yakından izleyebilirsiniz.  Bize başvurmanız halinde firma yetkililerimiz size geri dönüş sağlayarak hizmet detayları hakkında net bilgiyi vermektedir.

Size uygun olan seferleri ayarlamak için sefer takip seçeneğinin bulunduğu iş takvimini inceleyebilirsiniz. Buradan nakliye işlerinize uygun gün ve saati seçerek, iş planınızı bu yönde yürütebilirsiniz. Sonrasında sipariş ve raporlama seçeneği ile işlemi tamamlarsınız. Bu konuda hizmet alacağınız firmalar taşıyacağı malzemeyi aldığı gibi teslim etmek konusunda son derece hassastır.  İlgili firmadan sadece taşıma konularında yardım almazsınız. Aynı zamanda eşya kolileme, depolama, indirme ve yükleme işlerini de hizmet sözleşmenize dahil edebilirsiniz.  Taşınacak malzeme işin tekniğine uygun, çalışan güvenliği gözetilerek ve çevresel faktörler göz önünde bulundurularak sevk edilmektedir.

İhtiyacınız olan araç seçiminde de bizden bilgi alabilirsiniz. Firma yetkililerimiz ihtiyacınız olan aracı belirlerken kasa tipine de dikkat ediyor. Eşyanın türüne göre kasa tipleri açık ve ya tenteli olarak belirlenebiliyor. Ayrıca taban türü de tahta ya da sac taban şeklinde ikiye ayrılmaktadır.  Ayrıntılar olarak nereden nereye malzeme taşınacak, yük tipi ve fiyat tekliflerini de aynı sayfa üzerinden görebilirsiniz.  Eğer mevcut eşya parsiyel tekniği ile taşınacaksa burada da sizden istenen bir takım ayrıntılar olacak.  Adet, paketleme tipi, yük cinsi, en, boy, yükseklik ve tonaj ölçülerini belirterek daha nitelikli bir taşıma hizmet alabilirsiniz. Ayrıca mal değeri seçeneğini kullanarak malzemenin hammaliye mi yoksa istiflenebilir mi olduğunu da belirtebilirsiniz.  Firmanın kurumsal bilgilerine, daha önce bu firmadan hizmet alan kullanıcı yorumlarına ve size en yakın hizmet noktasına da site aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN