Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığına Neden İhtiyaç Duyulur?

İhtiyacınız olan fuar taşımacılığı hizmeti ise bunun için internetten araştırma yaparak son derece nitelikli sitelerden yardım alabilirsiniz. Geçmişten gelen tecrübeyi güncel yeniliklerle birleştirerek müşterileri için her zaman en iyisini sunma gayretinde olan firmalar sayesinde sektörel gelişimleriniz önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.  İyi bir tanıtım ve reklam yöntemi olan fuarlar sayesinde farklı kesimlerden çok sayıda insanla irtibata kurarak iş dünyanızı sosyal ve ekonomik açıdan önemli ölçüde geliştirebilirsiniz. İl içinde ya da il dışında katılmak istediğiniz fuarlar için gerekli olan malzemenin kolayca taşınması, kurulumu ve organizasyon sonrası kaldırılmasıyla alakalı her türlü işte yanınızda olan fuar taşımacılığı faaliyetleri sayesinde uzaklar yakın olurken, zor gibi görünen pek çok işlemin nasıl bu kadar kolay yürüdüğüne sizler de şaşıracaksınız.

Fuar Taşımacılığında Nitelikli Hizmet ve Güven

Daha önce bu konuda bildiklerinizi unutturacak kadar kaliteli ve özverili hizmetler için sizi sizin kadar düşünen firmalar için müşteri memnuniyeti birinci plandadır. Mevsimine göre fuar kurulumu, fuarda tanıtılacak malzemenin özelliği ve taşıma vasıtaları ile ilgili tüm konularda detaylı hizmet bilgisi için mevcut firmaların web adreslerini kullanabilir, online erişim sayesinde 7/24 kesintisiz olarak ilgili firma ile iletişim kurabilirsiniz. Teklif verme ve ödeme ayrıntıları için yine aynı sistem üzerinden bilgi alabilir, kendi iletişim bilgilerinizi bırakarak tarafınıza geri dönüş sağlayabilirsiniz. Hizmet talepleriniz ve teklif sonrası tüm detaylar tarafınıza aktarılarak gerekli geri bildirim sağlanmaktadır.

Katılacağınız fuarlarda sektörünüzle alakalı iyi bir imaj bırakmak için doğru yer tespiti ve eksiksiz kurulum son derece önemlidir. Çünkü bu tür organizasyonlarda insanlar tarafından en fazla dikkat çeken unsur dekoratif, derli toplu ve ilgi çeken standlardır. Böyle bir çalışmada fuar için gerekli olan malzemenin planlı bir şekilde ve sekteye uğramadan nakliyesinin yapılması son derece mühimidir. Ayrıca doğru yerde, doğru zamanda bulunmak ise rakip çevrenizle sizin aranızdaki farklı belirleyen önemli bir göstergedir. Fuar taşıma hizmeti kurulum sonrası kontroller ve fuar süresince yaşanabilecek aksaklıklar konusunda müşterilerine yol göstermektedir. Kurulum sonrası ışıklandırma ve diğer elektronik tertipat, olası arızaların giderilmesi ve daha fonksiyonel kullanım gibi tüm faaliyetler için de taşıma sektörünüzden hizmet alabilirsiniz.

Fuar Taşımacılığında Depolama ve Paketlemenin Önemi

Fuar malzemelerinin gerek taşınması, gerekse depolanması için düzenli bir şekilde paketlenmesi ve işin durumuna göre uygun bir şekilde istiflenmesi son derece önemlidir. Stand, tanıtım ve büfe, raf tertibatı ve misafir ağırlamada kullanılan mobilyaların herhangi bir şekilde zarar görmeden taşınması ya da saklanmasına özen gösterilmelidir.

Fuarlarda kullanılan malzemeler kütlesel olarak ağırdır ve fiziksel olarak son derece geniş bir alanı kapsar. Bu tür malzemelerin taşınması için tır ve tırtıl türünden taşıma araçlarına ihtiyaç duyulur. Ayrıca düzenli aralıklarla fuarlara katılan firmalar ilgili sektörle devamlılık içeren hizmet sözleşmeleri yaparak daha hesaplı tarifeler üzerinden nakliye hizmeti alabilmektedir.  Tıpkı fuarlar gibi tüm diğer sektörlerde de taşımacılık faaliyetlerini üstlenen bu tür şirketler aynı zamanda farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Bunlar arasından evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, eşya taşımacılığı, hastane ve fabrika taşımacılığı ile müze ve üniversite taşımacılığını da üstlenmektedir.  Diğer yandan holding taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi alanlarda da bu tür hizmetlerden faydalanılmaktadır.

 

Fuar mobilyaları ve diğer eşyalar sürekli kullanacağınız türden malzemeler değildir. İşte bu sebeple depolama hizmeti verilen alanların taban ve tavan özellikleri eşyaların korunması için son derece uygundur. Havalandırma, eşya bakımı ve talep halinde tarafınıza teslim konularında da hizmet aldığınız firmanın müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

13 Mayıs 2019
519 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN