Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Anasayfa » KURUMSAL TAŞIMALAR » FABRİKA TAŞIMACILIĞI

          Fabrika Taşımacılığı ve Önemi

 

Üretim sektörünün nabzının attığı fabrikalar hem sektörel olarak hem de ülkemiz açısından oldukça önemlidir. Çünkü hem ihtiyaç duyulan ürünlerinüretimi hem de büyük ölçüde istihdamın sağlanması bakımından fabrikalara önemli görevler düşmektedir. Hemen her alanda küçük ya da büyük hacimli bir şekilde faaliyet gösteren fabrikaların iklim, bitki örtüsü, yer altı ve yer üstü kaynakları ile ulaşımla yakından ilgisi vardır. Bir fabrika kurulurken hammaddeye ve pazarlara yakınlık kurulumun en başında araştırılan unsurlardır. Ancak ticari teşebbüslerin yön değiştirmesi ve üretimdeki diğer gereklilikler sonucu fabrika taşımacılığı faaliyetlerine ihtiyaç duyulur. Ayrıca fabrikayı büyüterek alan geliştirme faaliyetlerine girmek için gerekli olan teçhizatın taşınmasında fabrika nakliye şirketlerinden faydalanılır.

          Online Fabrika Taşımacılığı

Üretim sektörü zamanla yarışan bir kavramdır ve birim zamanı kara dönüştürmesi gerekir. Bunun için de faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirmesi son derece önemlidir. Zaman kaybeden bir işletme aynı zamanda zarar eden bir işletmedir. İşte bu yüzden işletmelerin her alanda kaliteli bir otomasyona sahip olması ve faaliyetlerini sistematik bir şekilde yürütmesi son derece elzemdir. Sizler için taşınma işlerini büyük bir sıkıntı olmaktan çıkartan nakliye firmaları sayesinde taşınma planlarınızı düzenli bir şekilde sizler için yürüten hizmet anlayışından istifade edebilirsiniz. Fabrika taşınması da tüm diğer nakliye ürünleri gibi dikkatli yapılması gereken bir iştir. Çünkü nakliyenin konusu olan makine ve teçhizatlar ile bunların yedek parçaları son derece pahalıdır ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırılması önemlidir.

Hem elektronik cihazları, hem makine aksamının hem de manuel tertibatın çizilmeden, deforme olmadan ya da darbe almadan taşınması ve sevkiyat sonrası kurulumunun yapılarak çalışır hale getirilmesi güvenli bir nakliye hizmetine bağlıdır. Geçmişten gelen tecrübelerini yeni dönem hizmet anlayışı ile birleştiren firmalar sayesinde içiniz rahat ve taşınacak malzemeniz güvende olmaktadır.

Söz konusu firmalara sizlere sadece taşımacılık alanında değil, depolama, indirme yükleme ve kurulum aşamalarında da yardım etmektedir. Özel taşıma gerektiren malzemenin cinsine uygun paketleme hizmetlerini de online firmalardan alabilir ve ekstra taleplerinizi site üzerinden müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Site hizmetleri sayesinde 7/24 erişim sağlayacağınız bu hizmetleri hem bulunduğunuz il içinden hem de Türkiye’nin her yerinden talep edebilirsiniz.

         Taşıma Araçları ve Sözleşme

Fabrika taşımacılığı için gerekli olan araç ya da araç filolarının tespiti işin durumuna göre yapılmaktadır. Bunun için müşterinin beklentisi, taşınacak eşyanın türü ve kat edilecek mesafeye uygun araç özelliklerini de mevcut internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Teker sayısı, açık ya da brandalı kasa tipi, ahşap ya da metal taban seçenekleri, trafik yönetmeliğine uygun ebatlarda yükseklik ve genişlik ölçülerini hizmet talebi sayfasından belirleyebiliyorsunuz. Bir defada ne kadar malzeme taşınacak, çıkış ve varış takvimi ve teklif fiyatları için ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilirsiniz.

Mevcut firmamız tarafından hazırlanan hizmet sözleşmesi sayesinde hizmet detayları ve karşılıklı haklar güvence altına alınır. Böylece olası aksaklıklarda herhangi tarafların mağduriyetinin de önüne geçilmiş olur. Geniş hizmet birimleri hem kamu hem de tüzel kuruluşlar için faaliyet göstermektedir. Devamlı sözleşmeler, ekap üzerinden ihale takibi ile iş alımı ve site üzerinden talepler şeklinde çok yönlü ihtiyaçlara cevap veren firmalar sayesinde zamandan, paradan ve iş gücünden tasarruf edersiniz. Mevcut firmalar için insan sağlığı ve iş güvenliği birinci plandadır. Ayrıca doğal çevreye zarar vermeden ve gereksiz gürültülerden sakınılarak yürütülen faaliyet sayesinde çevreye karşı son derece duyarlı bir şekilde davranılmaktadır.

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN