Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

Paketleme Hizmeti

Paketleme ve Taşımacılık Sektöründeki Önemi

Hayatımızdaki bazı değişikler yaşadığımız yer ve kullandığımız eşyalar konusunda da kendisini göstermektedir. Ayrıca kullandığımız eşyaların yıpranmadan taşınması için de eşya paketleme hizmetleri büyük önem. Taşınacak malzemenin her yönüyle korunması ve tekrar kullanılacağı zamana kadar muhafaza edilmesi ise ayrıca önemlidir.

Eşya Paketlemede Kullanılan Malzemeler

Eşya paketleme işi de eşya taşıma ve depolama hizmetlerinin bir parçasıdır. İşte bu sebeple üzerinde titizlikle durulmalıdır. Eşyanın cinsine göre uygun ambalaj, kutu, karton ve sandıklar bu doğrultuda belirlenir. Taşınma esnasında en çok düşünülen ve korkulan şey eşyaların kırılması ya da fonksiyonlarının bozulmasıdır. Uygun yüzeye, uygun depolama tekniği sayesinde bu sıkıntı ber taraf edilerek mobilya montaj ve dekorasyon hususunda önemlidir.

Her hizmet gibi paketleme sektörü de işinin ehli firmalar tarafından yürütülmelidir. İşini severek yapan, hıza ve kaliteye önem veren firmaları tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır. Ayrıca en az sizin kadar eşyalarınıza ihtimam gösteren firmaları seçmeniz önemlidir. Hizmetin doğru anlaşılması ve müşteriler tarafından olumlu karşılanması firmanın vizyonu ve intibası bakımından son derece önemlidir.

Eşya Paketleme İşlem Aşamaları

Eşyalar paketlenirken aşağıda belirtilen sıranın gözetilmesi işin doğru bir şekilde tamamlanması bakımından son derece önemlidir. Eşyalar paketlenirken;

Eşyanın firma tarafından tespit edilerek exper değerinin ücretsiz bir şekilde keşfedilmesi önemlidir.

Paketlerin taşınacağı aracın ve hareket saatlerinin müşterilere bildirilmesi,

Paketlenmesi tamamlanan eşyaların indirme ve boşaltma planlamalarının yapılması,

Mobilya türünden eşyaların montaj parçalarının ve yüzeylerinin korunması için uygun ambalajların seçilmesi.

Beyaz eşya ve diğer elektronik cihazların sıkıştırılmadan ve sabit bir şekilde paketlemesinin yapılması şeklinde sıralanabilir.

Kırılacak eşyaların paketlenmeden önce yumuşak ya da düz malzemelerle hareketsiz hale getirilerek özenle sarılması ayrıca önemlidir. Eğer yer sıkıntısı varsa istif işleminin hassas eşyalara zarar vermeden yapılması ve sabit durduğuna dikkat edilmesi gerekir.  Firma hizmetleri sadece paketleme ile bitirilmemektedir. Aynı zamanda varış noktasında eşyanın çok katlı yapılara çıkartılması ya da konulacak depoya yerleştirilmesinde de mevcut firmadan hizmet alabilirsiniz.  Yetkili firmalardan hizmet talep ederken eşyalarınızın fotoğrafını çekerek gönderebilir fiyat ve diğer taşıma esasları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Eşya Paketleme Teknikleri

Eşyalar paketlenirken temelde üç yöntem kullanılır. Bunları vakum ambalajlı, kutulu ve köşeli kutu tekniği şeklinde sıralayabiliriz. Bu metotlar sayesinde tekstil sanayi, oyuncak, kozmetik, otomotiv, elektrik sanayi, gıda sanayi, tekstil sanayi, oyuncak sanayi, kozmetik, otomotiv sanayi, elektronik sanayi, hediyelik eşya ve paketlemenin ihtiyaç duyulduğu her aşamada paketleme yapılmaktadır. Evlerde ya da ofislerde kullanılan oda ya da departmana göre ayırt etmek de taşınma ve depolamayı kolaylaştıran bir diğer paketleme tekniğidir. Bu sayede yatak odası, yemek odası, tv ünitesi, genç, odası ve köşe takımı şeklinde nitelendirilen paketleme yöntemleri sayesinde tekrar yerleşmek de daha pratik olmaktadır. Bu durum ofislerde ise kırtasiye, büro malzemesi ve sektörel ürünler olarak sınıflandırılabilir.

Paketleme konusunda fikir edinmek için daha önceden bu hizmeti alan sektörlerle ilgili bilgi almak için mevcut web siteden faydalanabilirsiniz. Paketleme hizmetleri ile ilgili teklif istemek de son derece basittir. İlgili ekran üzerinden fiyat gönderebilir, dahası fiyat ürün özelliklerini bu periyottan takip edebilirsiniz. Paketleme hizmeti kadar hızlı ve güvenli teslimat da son derece önemlidir. Hizmetlerinde garanti taahhüt eden ve olası aksaklıklar için sözleşme kapsamında mesuliyeti kendi üzerine alan yetkili firmalar sayesinde içiniz rahat olacak. Haftanın tüm günleri ve saatleri ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayesinde aklınıza takılan konularda bilgi alabilir, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

18 Nisan 2019
533 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN