Site Rengi


Ev Taşımada Dev Kampanya
2+1 Ev 1000TL 3+1 Ev 1250TL
BUTON METNİ

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano  Taşımacılığı Hizmetleri

Müziğin hayatımızdaki önemi son derece büyüktür. Oluşumunda sesler ve sözler kadar enstrümanların da önemli bir yerinin olduğu müzik faaliyetleri bir bütünün parçaları gibidir. Üflemeli, sesli, telli, telsiz çalgı aletlerinin ahengi ile son derece güzel nameler elde edilmektedir. Bunlardan biri olan piyanolar hem dinleyenler hem de çalanlar için son derece özel bir müzik aletidir. İçindeki tertibatı ve üretiminde kullanılan malzemeler ile son derece naif olan piyanolar görsel açıdan da son derece dekoratif bir görünüme sahiptir. Nesilden nesle aktarılabilecek bir miras olan piyanolar evlerde, gösteri merkezlerinde, tiyatrolarda veya müziğin içinde bulunduğu hemen her alan da karşımıza çıkabilir. Bu tür malzemelerin taşınması ise ayrıca titizlik isteyen önemli bir faaliyettir. Piyanoların tuşlarının, iç tertibatının ve yüzeylerinin zarar görmeden taşınması için bu işi yapan firmalardan yardım alabilirsiniz.

Piyano Taşıma Şirketleri ve Online Hizmetler

Başta piyanolar olmak üzere her türlü müzik aletinin güvenli bir şekilde taşınması için online nakliye firmalarından hizmet alabilirsiniz. Piyanoların taşınma işlemi esnasında zarar görmeden sevk edilmesi için ambalajlanması önemlidir. Piyano yüzeyine uygun ambalajlarla tamamen sarılan piyanolar ilgili firma elemanları tarafından adresinizden alınmaktadır. Daha sonra uygun araçlara yüklenerek taşınan piyanolar sevk adresine zarar görmeden teslim edilir. Tıpkı piyanolar gibi diğer müzik aletleri de uygun bir şekilde paketlenerek ya da koli yardımıyla taşınabilmektedir.

Online firmalardan müzik aletleri ve diğer tüm sektörlerle alakalı taşınma hizmeti talep edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden haftanın her günü ve saati ulaşabileceğiniz online hizmetlere erişmek için ana sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Buradan a posta, telefon, fax, sosyal medya erişim siteleri ve haritalı gösterim seçeneklerinden ihtiyacınız olanı belirleyip müşteri temsilcileri ile temasa geçebilirsiniz. Hizmet formunu doldurup, iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde tarafınıza geri bildirim sağlanacaktır. Online çalışma takvimi sayesinde sizin belirleyeceğiniz zaman aralığında sevkiyat yapılacağından, zamandan tasarruf sağlarsınız.

Firma Güvenliği ve Hizmet Sözleşmesi

İlgili firma sizlere taşıma ile ilgili her konuda hizmet vermektedir. Taşınacak malzemenin içeriğine göre hazırlanan hizmet sözleşmesi sayesinde her iki tarafın hakları güvence altına alınmaktadır. Taşınacak eşyaya ilişkin müşterilerin sorun yaşamaması için her ayrıntı hesap edilmiştir. Böylece planınızı bozacak aksaklıklar için en başından önlem alınmaktadır. Mevcut firmalar sizlere verdiği hizmetin sonuna kadar arkasında olup, hizmet garantisi taahhüt etmektedir. Böylece eşya transferi esnasında yaşanabilecek aksaklıklarla ilgili mesuliyet firma tarafından üstlenilmektedir. Taşınacak malzemenin eksiksiz bir şekilde ve imza karşılığında teslimi, nakliye takibi ve varış zamanı ile ilgili her türlü hizmet detayı için online müşteri hizmetlerini kullanabilir ya da mevcut telefon numaraları üzerinden direk ulaşabilirsiniz.

Teklif verme, diğer talepleriniz, şikayet bildirimi ve tüm diğer konular için de ilgili firmanın web sayfasını kullanabilirsiniz.  Yetkili firmaya WhatsApp üzerinden ya da diğer erişim kanalları üzerinden mesaj göndererek daha hızlı bir şekilde bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Büyük şehirlerin pek noktasında ayrı ayrı hizmet veren nakliye büroları sayesinde adresinize en yakın birimden faydalanabilirsiniz. Firma faaliyet alanları olarak piyano taşımacılığı dışında; evden eve nakliyat, depolama ve depoya taşınacak malzemelerin nakliyesi, ev ve ofis eşyalarının paketlenmesi, fabrika ve yedek parça taşımacılığı alanlarında da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet seçenekleri, fiyatlar ve araç özelliklerinin işin duruma göre tespit edilmesi ve bu doğrultuda taşıma planı yapılması için ücretsiz keşif ve diğer hizmetlerden de bu firmalar aracılığı ile yararlanabilirsiniz.

13 Mayıs 2019
652 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonTELEFONDA TEKLİF ALMAK İÇİN